Koss PORTCUSH Replacement cushion for stereophones Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 10 mm |
| Brutokaal | 0.031 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 230 mm |
| Brutolaius (mm) | 130 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 240 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Gross width master carton | 153 mm |
| Kandmisviis | No |
| Kogus pakendis | 12 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.000299 m |
| Mürasummutus | No |
| Muud funktsioonid | 3 pairs in package |
| Net weight master carton | 0.36 kg |
| Netokaal | 0.013 kg |
| Pistmiku tüüp | N/A |
| Plastik (ilma PET-ita) | 18 g |
| Producer product name | PORTCUSH Replacement cushion for stereophones |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.018 kg |
| Tare weight master carton | 0.055 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| USB-laadimise pesa | No |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: koss portcush replacement cushion for stereophones black, 189288, koss, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid


